Paykasa Nedir?

: YUKASH 2012 Yılından Bu yana Sektörde Hizmet veren öncü firmalardan birisidir.

 

Paykasa Kartı basit bir şekilde anlatılmak istenirse bir e-cüzdan türüdür ve kredi kartının alternatifidir diyebiliriz. Kredi kartı olmayan yada internette kredi kartı kullanmak istemeyen kişiler için alternatif ve son derece kullanışlı bir yol, bir çeşit sanal para ön ödemeli kart sistemidir. Yani ödeme işlemlerinizde tedirginliğinizi ortadan kaldıracak olan sistemdir.

Kişisel bilgi kullanımına son ! Kredi kartları , banka kartları özellikle Paypal sistemlerinde şahsi bilgiler istenmekte iken PAYKASA kartlarda bu durumun aksine herhangi bir sahsi veya kullanıcı bilgisine ihtiyaç duyulmamaktadır.

Bir ön ödemeli kart sistemi olan paykasa internet üzerinden kullanıcıların kredi kartı ve şahıs bilgileri kullanmadan alışveriş yapmanın en güvenli yoludur. Dünyanın birçok Ülkesinde 15,000 farklı sitede kullanılan paykasa kartlar son yıllarda Ülkemizde internet kullanıcıları tarafından da oldukça fazla kullanılmaktadır. Bir ingiliz firması Smart Voice ait olan ve 2000 li yılların başında piyasaya sunulan paykasa E-ticaret siteleri,online alışveriş ve oyun sitelerinde kullanılan ön ödemeli kart sistemidir. Dünya üzerinde insanların kredi kartı ile alışveriş konusunda tereddüt yaşamaları ile birlikte online alışveriş veya e-ticaret dünyasındaki alışkanlıklar değişmiştir. Artık kullanıcılar tarafından kişisel bilgiler ve özellikle kredi kartı bilgileri kimse ile paylaşmadan güvenli alışveriş yapılmak istenmektedir ve bu ihtiyacı karşılamak amacıyla paykasa sistemi geliştirilmiştir.Avrupada son yapılan araştırmalarda kredi kartı kullanıcı ve paykasa kart kullanan kullanıcılar eşit sayıda çıkmaktadır. Kredi kartları gibi paykasa kartları da artık sanal dünyada kullanıcısı hergün artan bir alışveriş sistemine dönmüştür. Öyleki kredi kartlarının kullanılamadığı bazı sistemlerde paykasa devreye girmekte ve alışverişe olanak sağlamaktadır ve Paykasa kart sistemleri tek kullanımlık kartlar oldukları için kişilerin dolandırılma riski ortadan kalkmaktadır. Paykasa kalitesi kişilerin memnuniyetine yansıyarak her geçen gün büyüyerek devam etmektedir.

Ana Sayfa / Yasal Uyarı / Hakkımızda / Kullanım Sözleşmesi / S.S.S / İletişim

Copyright 2016 YUKASH  - Company. Design by Serdar Online