Paykasa Nasıl ALIRIM

: YUKASH 2012 Yılından Bu yana Sektörde Hizmet veren öncü firmalardan birisidir.

 

Yukash güvencesinde paykasa Kart almayı dert etmeyiniz. yukash sizlere güvenli ve hızlı şekilde Pay Kasa satmayı kesintisiz olarak taahhüt eder. YUKASH ile güvenli şekilde kart almak için canlı destek hattımızdan veya telefon numaralarımızdan bize ulaşmanız yeterlidir. Bizimle iletişime geçtikten sonra operatör arkadaşlarımız sizi gerek şekilde yönlendirecek ve dilediğiniz Pay Kasa ön ödemeli kartlara sahip olacaksınız

İlk olarak yapmanız gereken web sitemiz üzerinden alacağınız Pay Kasa'ı ve adetleri belirleyiniz. Sonrasında bunlara denk gelen tutarları hesaplayıp not ediniz.

* Akabinde web sitemiz üzerinde yer alan canlı destek hattımızdan veya telefon numaralarımızdan bizlere ulaşınız.

* Operatör arkadaşlarımız gerekli kayıtları tamamladıktan sonra çalışmak istediğiniz banka için hesap numaralarımızı verecektir.

* Almış olduğunuz hesaba not ettiğiniz TL (Türk Lirası) cinsinden tutarı yatırınız. (Önemli not: Parayı yatıracağınız hesabın şirket hesabı olması gerektiğiniz unutmayınız. Kesinlikle şahıs hesaplarına para yatırmayınız.)

* Ödemeyi tamamladıktan sonra tekrar web sitemiz üzerindeki canlı destek hattımızdan veya telefon numaralarından bizimle irtibata geçiniz.

* İletişime geçtikten sonra operatör arkadaşlarımıza ödeme yaptığınızın bilgisini veriniz.

* Operatör arkadaşlarımız sizden gerekli bilgileri aldıktan sonra ve bilgiler sistemde onaylandıktan sonra saniyeler içinde 16 haneli Pay Kasa ön ödemeli kart numaranızı veya numaralanızı sizlere otomatik sms olarak gönderecektir.

*Size özel gelen Pay Kasa pin kodunuzu yükleme seçeneği tüm sitelerde aktif olarak hizmet vermektedir.

*CVV numarası gerekmez sizlerede vakit kaybına uğramanıza yardımcı olur.

Ana Sayfa / Yasal Uyarı / Hakkımızda / Kullanım Sözleşmesi / S.S.S / İletişim

Copyright 2016 YUKASH  - Company. Design by Serdar Online