Paykasa Kart Kullanımı

: YUKASH 2012 Yılından Bu yana Sektörde Hizmet veren öncü firmalardan birisidir.

 

Paykasa Kart kolay kullanımı sayesinde pek çok ülkede ve Türkiye'de kullanılan en basit ödeme yöntemlerinden biridir.Kartın gizlilik ve güvenlik olaylarına önem vermesinde hassasiyetini kullanım ve temin aşamasında zaten fark edilebilmektedir. Paykasa Kart kullanan kişilerden hiçbir kişisel özel bilgiler alınmaz.

Günlük hayatta pek çok kişi internet üzerinden alışveriş, oyun ve farklı platformlarda kredi kartı kullanmaktadır. Buda son derece riskli bir durumdur. Çünkü kart bilgileriniz bir başkasının eline geçtiğinde büyük sıkıntılar ortaya çıkmaktadır. Paykasa kart ile bu sorun ortadan kalkmaktadır. Sitemizden temin edeceğiniz paykasa kart ile pek site site üzerinden istediğiniz işlemi gönül rahatlığı ile gerçekleştirebilirsiniz.

Paykasa Kart 10, 20, 25, 50, 100, 200 ve 250 Euro şeklinde yükselen limitlere piyasa satışı yapılmaktadır. Sizler işinizi hangisi uygun görebilecek ise o kartı satın alıp işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.Her kart sabit olarak 16 haneli PİN koduna sahiptir. Kazıdığınızda karşınıza çıkan haneleri, ödeme yapacağınız sitenin ilgili bölümüne girerek devam tuşuna basarak işlemi sonlandırabilirsiniz. Paykasa kart kullanımının oldukça basit ve pratik olması, hem zamandan kazanma hem de ödemelerde kolaylık elde etme noktasında işinizi çok kolay bir şekilde görecektir. Hem güven içinde alışveriş yapmak hem de alışveriş sonrasında aklınızın firmada kalmamasını sağlamak adına önemle önerdiğimiz bu ödeme yöntemi, günümüz sanal dünyasında çok fazlasıyla tercih edilmektedir. Paykasa kart nasıl kullanılır diye soranlar için ayrıca sitemizden sürekli canlı destek sayfamızdan aktif bir şekilde bilgilendirmede bulunmaktayız.

Ana Sayfa / Yasal Uyarı / Hakkımızda / Kullanım Sözleşmesi / S.S.S / İletişim

Copyright 2016 YUKASH  - Company. Design by Serdar Online